Akademia Brydża spółka z o.o. wraz z sekcją brydża sportowego Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Warszawskiego, której jestem założycielem i przez cały okres jej trwania głównym trenerem i koordynatorem jest wieloletnim i doświadczonym liderem w dziedzinie szkolenia zarówno dzieci i młodzieży jak i dorosłych. Przez prawie piętnaście lat działalności nasi zawodnicy zdobyli 26 medali Mistrzostw Świata, 28 medali Mistrzostw Europy i około 300 medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych, średnich, dla studentów oraz osób dorosłych. Organizujemy obozy sportowe i sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży, wczasy brydżowe dla dorosłych, a także zajęcia stacjonarne i wyjazdowe dla firm.

Prowadzimy szkolenia z zachowaniem najwyższych światowych standardów, przy użyciu nowoczesnych materiałów i technik szkoleniowych, do minimum ograniczając pracę pamięciową.

Na zajęciach główny nacisk jest skierowany na nauczanie poprawnego rozumowania, analitycznych metod rozwiązywania problemów, radzenia sobie w warunkach niepewności, współdziałania z partnerem, funkcjonowania w grupie oraz uczciwej rywalizacji w zgodzie z postawą Fair Play.

Te wartości i umiejętności przekazaliśmy tysiącom brydżystów, budując markę sekcji brydża przy klubie AZS UW - najbardziej utytułowanej sekcji brydża na świecie w kategoriach młodzieżowych.

Tak też działa nasza Akademia Brydża, a nasze projekty jak cykl Turniejów Pierwszego Kroku, Świąteczny Turniej Mikstowy, Gwiazdkowy Crazy Tournament, Turniej Rodzinny „Więzy Krwi” czy doskonałe kursy brydżowe na wszystkich poziomach stanowią wspaniałą rozrywkę i możliwość rozwoju dla osób w każdym wieku.

Prezes Zarządu Akademii
Piotr Dybicz