Od początku moja działalność związana była z Uniwersytetem Warszawskim.

Sekcja Brydża Sportowego Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Warszawskiego, której jestem założycielem i przez cały okres jej trwania głównym trenerem i koordynatorem, jest wieloletnim i doświadczonym liderem w dziedzinie szkolenia dzieci i młodzieży. Przez prawie piętnaście lat działalności nasi zawodnicy zdobyli 20 medali Mistrzostw Świata, 18 medali Mistrzostw Europy i około 300 medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, dla studentów oraz osób dorosłych. Organizujemy obozy sportowe i sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży, wczasy brydżowe dla dorosłych, a także szkolenia stacjonarne i wyjazdowe dla firm.

Prowadzimy szkolenia z zachowaniem najwyższych światowych standardów, przy użyciu nowoczesnych materiałów i technik szkoleniowych, do minimum ograniczając pracę pamięciową.

Na zajęciach główny nacisk jest skierowany na nauczanie poprawnego rozumowania, analitycznych metod rozwiązywania problemów, radzenia sobie w warunkach niepewności, współdziałania z partnerem, funkcjonowania w grupie oraz uczciwej rywalizacji w zgodzie z postawą Fair Play.

Te wartości i umiejętności przekazaliśmy tysiącom brydżystów, budując markę klubu AZS  UW.  

Nowo powstała Akademia Brydża spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której mam zaszczyt być prezesem, i Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego mają na celu dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców.

Już od października ruszamy z nowymi projektami: Brydżową Ligą Biznesu oraz cyklem Turniejów dla Amatorów. W najbliższym czasie nie zabraknie również naszych sztandarowych przedsięwzięć, jak Mikstowy Turniej Charytatywny, Gwiazdkowy Crazy Tournament czy Turniej Rodzinny „Więzy Krwi”.

 

Prezes Zarządu Akademii

 

Piotr Dybicz